ICON REAL ESTATE

to firma deweloperska oferująca min.
ekskluzywne apartamenty Warszawa
dla klientów z segmentu premium.

Nasze inwestycje to nie tylko świetna lokalizacja, ale przede wszystkim wysoka jakość wykończenia budynków. Jesteśmy konkurencyjni na rynku, nasze apartamenty Warszawa centrum wybierają osoby poszukujące wysokiej klasy lokum, wyróżniającego się na rynku dogodną lokalizacją, designem i funkcjonalnością.

Ostatnio zrealizowane apartamenty centrum, to apartamenty Za Strugiem w Zakopanem, kameralny budynek mieszkaniowy, o podwyższonym standardzie na ulicy Sowińskiego na warszawskiej Woli, rewitalizacja Kamienicy Ordynacka, ul. Okólnik 11, w pobliżu Nowego Światu, oraz apartamentowiec Piano House położony na warszawskim zielonym Powiślu.

Przygotowaliśmy dla Państwa luksusowe apartamenty w centrum Warszawy, doskonale zlokalizowane, otoczone zielenią, jednocześnie położone blisko niezbędnej miejskiej komunikacji.

Aktualnie prowadzimy sprzedaż i budowę nowych inwestycji, w ofercie posiadamy luksusowe apartamenty Warszawa sprzedaż. Przygotowujemy się także do rozpoczęcia budowy kolejnych projektów mieszkaniowych min. na starym Mokotowie.

Luksusowe apartamenty Warszawa na sprzedaż oferowane w Icon Real Estate, to mieszkania klasy premium, w pełni zaspokajające potrzeby naszych klientów.

Zachęcamy do odwiedzenia naszych inwestycji i sprawdzenia, jakie apartamenty na sprzedaż Warszawa centrum oferujemy aktualnie.

Najlepsze luksusowe apartamenty na sprzedaż Warszawa.
Zobacz więcej na: apartamenty centrum Warszawaluksusowe apartamenty Warszawa na sprzedaż