Mieszkania Saska Kępa

Mieszkania Saska Kępa, to miejsce idealne dla wszystkich wielbicieli przyrody w centrum miasta. Zastosowane materiały budowlane, takie jak kamień, drewno, szkło, metale szlachetne podkreślają harmonijne połączenie natury z nowoczesnym budownictwem. Kameralne mieszkania Saska Kępa oferują połączenie luksusu z pięknem i funkcjonalnością. Do wyboru mają Państwo 28 ekskluzywnych lokali, świetnie zaprojektowanych, wysoce reprezentacyjnych. Każde mieszkanie posiada indywidualny charakter, dlatego jesteśmy przekonani, że to właśnie mieszkania Saska Kępa spotkają się z Państwa zainteresowaniem. Dla rodziny, dla singli, dla każdego.

Apartamenty Warszawa

Nasze inwestycje, to przede wszystkim apartamenty Warszawa. Projekty skierowane są do osób wymajających, poszukujących harmonijnego połączenia luksusu, piękna i funkcjonalności. Przyjemny widok z okna, przyjazne otoczenie, dodatkowe usługi oferowane w pobliżu naszej inwestycji – to wszystko, a także wiele więcej znajdą Państwo właśnie u nas. Dysponujemy lokalami spełniającymi potrzeby każdego z naszych klientów. Jesteśmy elastyczni, pomocni i otwarci na rozmowy, podpowiadamy, jak urządzić apartamenty Warszawa. Nasze apartamenty przeznaczone są osób,  poszukujących harmonii w centrum miasta.

Tanie apartamenty Warszawa

Każdy z nas poszukuje choć odrobiny luksusu, prestiżu, apartamentu spełniającego jego wymagania. Icon Real Estate w swej ofercie posiada projekty spełniające te oczekiwania – min. jest to inwestycja  Villa Onyx. W budynku znajdują się apartamenty w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Spełniające najwyższe standardy jakościowe, funkcjonalne i estetyczne. Ze swojej strony gwarantujemy pomoc na każdym etapie zakupu mieszkania, minimalizujemy formalności. Oferujemy pomoc doświadczonych doradców kredytowych. Sprzedajemy ekskluzywne mieszkania dla rodzin, singli, biznesmenów. Jesteśmy przekonani, że to właśnie u nas znajdą Państwo dokładnie to, czego potrzebują. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi projektami.

Na zdjęciu: mieszkanie Saska Kępa

Powiśle Apartamenty

Niepowtarzalny design

Nasze inwestycje łączy jedna niepowtarzalna cecha, jest to unikatowy design. Tworzymy apartamenty Powiśle po to, by cieszyć oczy formą, kolorystyką i jakością. Wykonanie budynku z naturalnych materiałów znacząco wpływa na jego atrakcyjność. Tworzymy dla wymagających klientów, którzy oczekują nie tylko świetnej lokalizacji, ale i realizacji na najwyższym poziomie. Zapraszamy do  zapoznania się z naszymi projektami, z pewnością zaspokoją Państwa estetyczne wymagania. Umów się na spotkanie!

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Centrum

Lokalizacja

Apartamenty Warszawa zostały zaprojektowane z myślą o tych, którzy poszukują ciszy i harmonii w centrum stolicy. Doskonale wiemy, jak bardzo zestresowani i zmęczeni potrafimy być po dniu ciężkiej pracy – z myślą o wypoczynku i relaksie po wymagającym dniu powstają nasze inwestycje Villa Onyx, Piano House i Kamienica Ordynacka.

Apartamentowiec warszawa, realizuje najważniejsze potrzeby i oczekiwania klientów, jest  także doskonale zlokalizowany. Ucieszy zarówno rodziny z dziećmi, jak i singli, przedsiębiorców. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.

Saska Kępa Mieszkania

i ich Funkcjonalność

Mieszkania na sprzedaż, to idealne miejsce dla tych, którzy poszukują inwestycji ze świetną infrastrukturą i przyjaznym otoczeniem – projektu dla wymagających klientów. Wysoka jakość wykonania, lokalizacja, sąsiedztwo, to wszystko posiadają nasze mieszkania na sprzedaż. Połączenia z innymi dzielnicami miasta, dostępność do najważniejszych instytucji oraz urzędów i wiele okolicznych atrakcji, wszystko to znajdziecie Państwo w naszych projektach. Zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio, znajdą Państwo ofertę skrojoną na miarę Państwa potrzeb.

Nasze inwestycje to:

Kamienica Ordynacka

Piano House

Villa Onyx

Za Strugiem